Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica i Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na sylwestrową zabawę na Rynku i wspólne powitanie Nowego Roku.

Impreza rozpocznie się o godz. 21.00 miksem tanecznych rytmów serwowanych przez DJ Maxxa. Następnie temperaturę podgrzewać będzie zespół, który tworzą artyści grający na co dzień z czołowymi polskimi wykonawcami. Grupa zagra największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, hity porywające do zabawy całą publiczność. Muzykom i wokalistce towarzyszyć będą tancerki w strojach latino i pióropuszach, będzie więc tanecznie i kolorowo. O północy życzenia pomyślności na Nowy Rok złożą dębiczanom władze miasta. Sylwestrową zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni.

W tym dniu zapraszamy też do DKiK „Kosmos”, gdzie o godz. 20.00 wystawiony zostanie spektakl  „Śmiech wzbroniony”, szalona komedia Miro Gavrana, w której zobaczymy Joannę Romaniak, Dagmarę Noszczyk oraz reżysera spektaklu - Zbigniewa Stryja. Bilety: do 15 grudnia – 50 zł, od 16 grudnia - 60 zł do nabycia w kasie DKiK „Kosmos” oraz na stronach internetowych: www.kosmos.mokdebica.pl, www.kupbilecik.pl. W cenę biletu została wliczona lampka szampana, którą będziemy wznosić toast za pomyślność w nadchodzącym roku.