Zapraszamy na wiosenne wyjazdy Klubu Miłośników Teatru, Opery i Muzyki. 9 marca w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zobaczymy „Piaf” Pam Gems, w reżyserii Jana Szurmieja. Kolejną propozycją będzie spektakl „Poskromienie złośnicy" Williama Shakespeare'a w reżyserii Anny Gryszkówny, który wystawiony zostanie 8 kwietnia na dużej scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Czy Edith Piaf zmarła nie zaznawszy miłości? Przez całe swoje krótkie, niespełna pięćdziesięcioletnie życie przeżyła więcej niż zdołało udźwignąć jej serce. Estrada była jej życiem, a życie – estradą. Spalała się, by znów zapłonąć. Umierała, by żyć wiecznie. Chorowała na brak miłości, by dać świadectwo o tym, co w życiu najważniejsze.

Burzliwe życie jednej z najsłynniejszych francuskich pieśniarek pokazuje w swoim przedstawieniu Jan Szurmiej. Po raz kolejny powraca on do historii opowiedzianej przez Pam Gems w jej muzycznym dramacie. Ta historia wydarzy się na ulicy, w sali koncertowej, w Paryżu, Nowym Jorku i wyobraźni samej artystki.

Zapraszamy Państwa na spektakl, który dopiero będzie miał swoją premierę w rzeszowskim teatrze.  Z pewnością będzie to spektakl niezwykły, tak jak wyjątkowa była Edith Piaf.

„Piaf” - Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

Duża Scena - 09.03.2018, godz. 19.00

Cena biletu: 35 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 21 lutego przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
bądź osobiście w DKiK „Kosmos”.

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 17:30, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).

Kolejną propozycją wyjazdową jest spektakl „Poskromienie złośnicy" Williama Shakespeare'a w interpretacji reżyserki i aktorki Anny Gryszkówny. Jest to pierwsza z inscenizacji zrealizowanych pod hasłem "kobiety o kobietach" w tarnowskim teatrze.

Ta gorzka komedia o odwiecznej walce płci stawia wciąż aktualne pytania o pozycję kobiety w społeczeństwie, prawo do własnej tożsamości w męskim świecie, możliwość życia wbrew utartym schematom i narzucanym od wieków rolom. Tytułowa złośnica to ciekawa, dzika i wolna kobieta, której miłość może doprowadzić do rozpadu skostniałych struktur zhierarchizowanego świata. I wcale nie jest oczywiste kto kogo w tej historii będzie poskramiał.

W. Shakespeare „Poskromienie złośnicy” - Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Duża Scena – 08.04.2018 r., godz. 18.00

Cena biletu: 20 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 16 marca przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
bądź osobiście w DKiK „Kosmos”.

* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 16.45, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).

Przed wpłatami uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.

Na afiszu