"Dokąd się śpiewa, jeszcze się żyje i trwa…" - tymi słowami zapraszamy na koncert barda czeskiej piosenki Jaromira Nohavicy. Pomimo odległego terminu, już teraz zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Od lat 90 –tych artysta utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych czeskich pieśniarzy. Twórczość Nohavicy, mieszkającego na pograniczu kultur, na Śląsku Cieszyńskim, jest przesiąknięta polskimi akcentami. W swoich piosenkach opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy, czyli o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, drobnych radościach i wielkich pasjach. Są wśród nich zarówno poetyckie, pełne zadumy ballady, jak i wesołe, wręcz rubaszne pieśni.

Sala widowiskowa Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie
04.10.2018 – godz. 19.00

Cena biletu: 130 zł – normalny, 110 zł – ulgowy

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 26 kwietnia przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.
* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 17.30, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).
* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.
Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.