Serdecznie zapraszamy do udziału w 21. Mieleckim Festiwalu Muzycznym. Jest to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu mieleckich imprez, a także jeden z najbardziej znaczących festiwali na Podkarpaciu. Chcielibyśmy zaprosić Państwa na dwa wyjątkowe koncerty, których program prezentujemy poniżej.

KONCERT
24 sierpnia, godz. 19.30
CARMINHO (Portugalia)
Fado. Music of Portugal
Joanna Kruszyńska – prowadzenie
Park Oborskich, ul. Legionów 73
Bilety – 40 zł, 30 zł - ulg.

KONCERT FINAŁOWY
6 września, 19.30
Koncert ,,Silesian Chamber Players"
pod dyrekcją Maestro Jerzego Maksymiuka
z udziałem solistów: Agnieszki i Piotra Kopińskich
Joanna Kruszyńska – prowadzenie
Jerzy Maksymiuk - Polonez, Vers per Archi
Wolfgang Amadeusz Mozart – Koncert na 2 fortepiany K.V. 365
Wojciech Kilar – Smuga cienia, Orawa
Kościół pw. Ducha św.
Wstęp wolny

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 2 sierpnia przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy lub osobiście -  siedziba na ul. Ignacego Lisa 3.

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu oraz godzina wyjazdu podane zostaną w późniejszym terminie, koszt przejazdu uzależniony jest od liczby chętnych osób na wyjazd).
* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.
Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.