Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca, który prezentuje zespoły teatrów tańca współczesnego światowego formatu. Festiwal organizowany przez Centrum Sztuki Mościce gwarantuje różnorodność tematów, wielość technik tanecznych, a także mistrzowskie wykonania współczesnych choreografii.

26 października
godz. 19.00 - spektakl "Wesele. Poprawiny" - Polski Teatr Tańca

W prywatnych „historiach weselnych” odbijają się losy Polski i Polaków oraz tradycje towarzyszące polskim zabawom weselnym, a rodzinne mitologie stają się częścią wielkiej narracji historycznej.
Reżyserem przedstawienia jest Marcin Liber - laureat wielu nagród za reżyserię, współpracujący z najbardziej znaczącymi scenami teatralnymi w Polsce, ze stołecznym Teatrem Dramatycznym, Teatrem Studio czy Teatrem Powszechnym.

Bilety: ulgowy 25 zł, normalny 35 zł (przedsprzedaż)

28 października
godz. 19.00 - spektakle: "4 pory roku", "Święto wiosny" - Szeged Contemporary Dance Company – Węgry

Szeged Contemporary Dance Company to wiodący węgierski teatr tańca współczesnego. Występuje na scenach węgierskich i międzynarodowych, zdobywając wiele nagród branżowych oraz uznanie publiczności.
Narracyjne spektakle zawierają dogłębnie przemyślaną choreografię, efekty specjalne, skomplikowaną reżyserię światła, a przede wszystkim muzykę znanych mistrzów klasycznych. Dzięki temu możemy podziwiać taniec współczesny w niezwykłe intensywnym, teatralnym wydaniu.

Bilety: ulgowy 25 zł, normalny 35 zł (przedsprzedaż)

Kwotę za bilety należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 30 sierpnia przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, ul. Ignacego Lisa 3.

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

*Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).

* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.

fot. www.csm.tarnow.pl