"Felicita", "Ci Sara", "Volare" i wiele innych szlagierów włoskiej piosenki, znanych i lubianych przez pokolenia fanów twórczości Al Bano & Romina Power, można było usłyszeć na kolejnej Potańcówce z Burmistrzem. Ponadczasowe hity przypomniał duet An Dreo e Karina.

Charyzmatyczni wokaliści, znani ze swojej pasji do włoskiej piosenki i nagrodzeni przed laty na Europejskim Festiwalu Coverów, mają w swoim repertuarze również autorskie utwory. Kilka z nich zaśpiewali dla dębickiej publiczności. Po koncercie An Dreo e Karina długo rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć, a na płycie Rynku kontynuowano zabawę w rytm tanecznych hitów serwowanych przez DJ-a Piotra.

Następnym punktem programu Wakacji z kulturą będzie koncert zespołów Dizel, Malchus i Mindfraction, na który zapraszamy w sobotę 28 lipca o godz. 19.30.

4 sierpnia, o godz. 20.30, w ogrodzie Willi Wiluszówka Teatr Kurtyna wystawi spektakl "Serenada" Sławomira Mrożka, w reżyserii Roberta Chodura.

Ostatnia z letnich potańcówek na Rynku odbędzie się 11 sierpnia, tradycyjnie o godz.19.00. Tym razem zapraszamy na wieczór z muzyką cygańską. Wystąpią Dorota Helbin – Bębenek i artyści scen krakowskich.

fot. Łukasz Pas

Na afiszu