Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na interaktywny spektakl teatralny pt. "O tym jak Frędzelek i Wiercipiętek spotkali Czapeczkę" w wykonaniu Teatru Trip. Spektakl wystawiony zostanie w Muszli koncertowej przy ulicy Brzegowej w najbliższą sobotę - 18 sierpnia, o godz.17.00.

Bajka opowiada o losach dwóch skrzatów, które znajdują w lesie czapkę wielkiego maga Hipolita Szare Piórko. Kiedy okazuje się, że został on zamieniony w powietrze, skrzaty postanawiają użyć wszystkich sił, aby go odczarować. By tego dokonać będą potrzebowały pomocy dzieci.

Interaktywne przedstawienie zachęca dzieci do aktywnego trybu życia oraz zwraca uwagę na pozytywne relacje, które powinny istnieć między rodzeństwem.

Czas trwania: ok. 50 minut

Scenariusz: Anna Bączek-Lieber, Joanna Pelon