Zapraszamy Państwa na najnowszą premierę Tarnowskiego Teatru, jest nią znana komedia Aleksandra Fredry, wyreżyserowana przez znakomitego artystę - Wojciecha Malajkata.

„Śluby panieńskie” to zabawna, lekka i wciąż aktualna opowieść o odwiecznej wojnie płci, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Nieśmiertelna tematyka bawi do łez i obnaża niezmienność ludzkich postaw w obliczu porywów serca.
Znakomicie wyreżyserowane przedstawienie, świetnie, wręcz porywająco zagrane przez młody zespół aktorski, który wydobywa z tekstu Fredry dowcip słowny i sytuacyjny.

Dla miłośników teatru to przedstawienie „Ślubów panieńskich” jest pozycją obowiązkową. Satysfakcja gwarantowana.
Sztuka jest propozycją na XXII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia. Według zamysłu Marcina Hycnara - dyrektora artystycznego teatru, sztuki przygotowywane na ten sezon to dzieła rodzimych autorów, ze względu na 100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

13 października 2018 – godz. 19.00

Cena biletów: 25 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 27 września na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.
* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 18.00, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).
* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.
Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.