Francuskie komedie znakomicie obnażają wady ludzi cieszących się społecznym poważaniem, mających o sobie dobre mniemanie, ale również nie pozbawionych rozmaitych przywar. Komedia „Kolacja dla głupca” w reżyserii mistrza gatunku Marcina Sławińskiego, to idealna  okazja, aby pośmiać nie tylko z tytułowego głupca, ale i z siebie.

Bogaty, francuski wydawca Pierre Brochant co tydzień organizuje dla przyjaciół w swojej posiadłości „kolację dla głupca” czyli konkurs na przyprowadzenie największego nieudacznika,  który zapewni towarzystwu najwięcej rozrywki.
François Pignon pozornie spełnia wszystkie wymagania, by stać się tytułowym „głupcem”. Nieświadom gry, w którą zostaje wplątany, wprowadza prawdziwy zamęt w życie Pierre’a i to on bezwiednie staje się mistrzem ceremonii, co prowadzi do serii prześmiesznych sytuacji, gwarantując świetną rozrywkę widzom spektaklu.

„Kolacja dla głupca” z pewnością jest sztuką, którą zaspokoi gusta zarówno wyrafinowanych teatromanów, jak i tych wszystkich, którzy szukają rozrywki w teatrze, dlatego gorąco zachęcamy Państwa do rezerwacji miejsc.

Teatr im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie - Duża Scena
16.12.2018r. (niedziela) - godz. 17.00

Cena biletu – 45 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy
Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 15.30, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).
* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.
Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.

Na afiszu