Radosną zabawą na dębickim Rynku przywitaliśmy wakacje. W imprezie podsumowującej kolejny rok artystycznej edukacji udział wzięli uczestnicy zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury, wraz z rodzinami, opiekunami i instruktorami.

Każdy z naszych wychowanków otrzymał z rąk Jana Borka, dyrektora MOK, pamiątkowy dyplom i drobny upominek, a instruktorzy prowadzący zajęcia uhonorowani zostali różami. Za szczególne osiągnięcia w mijającym roku kulturalnym wyróżniono recytatorów: Zuzannę Borowiec, Julię Sikorę, Urszulę Stachowicz, Cypriana Papaja, Adama Pękalę, Bartosza Króla i Alicję Wojnarowską. Specjalne podziękowania otrzymali też rodzice wspierający pracę grup artystycznych: Małgorzata Korzeń, Piotr Sikora, Maciej Borowiec.

Po części oficjalnej przyszedł czas zabawy. Interaktywną imprezę prowadzili animatorzy z Pracowni Jaszczur i Przyjaciele. Były tańce, zabawy ruchowe, pokaz baniek mydlanych, konkursy z nagrodami. Nie brakowało innych atrakcji, takich jak dmuchańce, wata cukrowa i malowanie twarzy.

Za wsparcie w organizacji imprezy serdecznie dziękujemy PKO Bankowi Polskiemu i firmie Mistyk.

fot. Łukasz Pas