Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe przedsięwzięcie muzyczne - koncert połączony z projekcją na ekranie kinowym i komentarzem dyrygenta. Speaking Concerts to autorski cykl koncertów Fundacji Fabryka Sztuki, łączący muzykę, multimedia, tradycję i dobry humor. Wykonywanie muzyki połączone jest z błyskotliwymi komentarzami charyzmatycznego dyrygenta, Marcina Sompolińskiego oraz autorskimi filmami i prezentacjami.

Podczas koncertu omówione zostaną niecodzienne okoliczności powstania Czterech Pór Roku, jednego z największych i najważniejszych przebojów wszech czasów oraz przedstawiona zostanie postać Antonio Vivaldiego.

Wykonawcami koncertu będą m.in.:

Orkiestra Collegium F zespół złożony z wybitnych młodych i kreatywnych muzyków – studentów i absolwentów najlepszych polskich Akademii Muzycznych. Pełne pasji interpretacje Collegium F przysporzyły orkiestrze uznania ze strony melomanów i współpracujących z nią artystów. Przez ponad dziesięć lat swojej działalności Collegium F współpracowało z wieloma wybitnymi artystami.

Marcin Sompoliński – dyrygent, profesor klasy dyrygentury Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Jest pomysłodawcą i realizatorem nowatorskiego cyklu multimedialnych koncertów edukacyjnych Speaking Concerts, które od blisko dekady cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i uznaniem publiczności w całym kraju.

Marzena Michałowska – sopran, kończyła z wyróżnieniem studia w klasie śpiewu solowego w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Od 2006 roku jest wykładowcą na Wydziale Wokalnym tejże uczelni.

Marcin Suszycki – I Koncertmistrz Filharmonii Poznańskiej, I Koncertmistrz Orkiestry Collegium F.

Miejsce: ICE KRAKÓW
19.03.2020r., godz. 19.00
Czas trwania: 110 minut (w tym przerwa – 20 minut)
Cena biletu: 50 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do  26 lutego przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, ul. Sportowa 28

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji. * Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 16.30, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).
** Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.

 

Na afiszu

Imprezy innych organizatorów

Wspierają nas

Szukaj

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech