Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Bohema Trio, zespół złożony z dębickich muzyków, promuje nasz region za pomocą teledysków udostępnianych w serwisie YouTube, w ramach programu stypendialnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura w sieci". Celem projektu, poza popularyzacją pięknych miejsc, jest także promocja muzyki klasycznej.

Bohema Trio tworzą: Jagoda Prucnal - Podgórska (skrzypce), Anna Prucnal (skrzypce) oraz Jacek Podgórski (wiolonczela). Jagoda i Jacek ukończyli Akademię Muzyczną w Krakowie, obecnie studiują w Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu. Ania od października rozpocznie naukę w mistrzowskiej klasie skrzypiec prof. dr h.c.  Kai Danczowskiej w Akademii Muzycznej w Krakowie.

Na afiszu