Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na ostatni plenerowy koncert tego lata. Już w najbliższą niedzielę - 9 sierpnia, na dębickim Rynku wystąpią: Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy, laureaci tegorocznej edycji konkursu wokalnego "Tylko Polska Piosenka" oraz młodzieżowa grupa artystyczna Safo. Koncert rozpocznie się o godz.16.00. Dzień wcześniej, w sobotę, również na Rynku, odbędzie się kolejny jarmark staroci i rękodzieła. Tego dnia w Domu Kultury Kosmos zostanie otwarta wystawa Galerii Bezdomnej, wernisaż zaplanowano na godz.18.00. Po krótkiej wakacyjnej przerwie także Kino Kosmos zaprasza na seanse, w najbliższych dniach wyświetlane będą filmy: "Minionki" i "Terminator-Genisys", oba tytuły w wersji 3D. Serdecznie zapraszamy!

Repertuar Kina Kosmos

Dębickie Koło Fotograficzne RAW - Galeria Bezdomna