4 lutego o godz. 18, w Domu Kultury "Komos" odbędzie się pierwszy Wieczorek poetycki zorganizowany przez grupę Albatros. Podczas spotkania będą mogli zaprezentować się wszyscy tworzący poezję i nie tylko. Albatros zaprasza również na Warsztaty kreatywnego pisania, które zaplanowano w dniach od 10 do 12 lutego, również w Domu Kultury "Komos".

Jeżeli nie piszesz, możesz przyjść posłuchać innych i miło spędzić czas lub po prostu przeczytać wiersz autorstwa kogoś innego, tekst, z którym czujesz wyjątkowo bliską więź.
Pamiętajcie: ,,Poezja jest pretekstem do rozmowy" - i spotkania!:) Spotkajmy się i porozmawiajmy w życzliwej i przyjaznej atmosferze! Nie chowajmy swojej twórczości do szuflady, tchnijmy w nią życie!:)
Serdecznie zapraszam wszystkich piszących (i nie tylko!)

Ewentualne pytania proszę zadawać na Facebook`u lub kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Warsztaty Kreatywnego Pisania:
 
Jeżeli chcesz:

Obudzić w sobie kreatywne myślenie...
Poznać ćwiczenia i metody, które pomogą rozwinąć twórcze myślenie...
Zainspirować się... ...
Uwolnić swój wewnętrzny potencjał...

Przyjdź na Warsztaty Kreatywnego Pisania! :)

Warsztaty Kreatywnego Pisania dla uczniów gimnazjów i szkół średnich odbędą się w Domu Kultury "Kosmos", w dniach od 10 do 12 lutego.
START: godz. 15.00 (2godz.) Udział w Warsztatach jest BEZPŁATNY!
Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule wiadomości: Warsztaty lub kontaktując się z Domem Kultury ,,Mors”, ul. Sportowa 28.

Serdecznie zapraszam! :)

Katarzyna Pietryszko

Na afiszu

Wspierają nas

Szukaj