Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
KMTOiM: Turnus mija, a ja niczyja
Środa, 19. Luty 2020, 19:00
Odsłon : 295

Akcja przedstawienia przenosi nas do Sanatorium Uzdrowiskowego i Pijalni Wód im. prof. dra Józefa Dietla, do którego przyjeżdża grupka inwestorów. Podczas swojego pobytu zażyją nieco tutejszych zabiegów. Kluczowe są jednak wody lecznicze i ich źródło, które stanowią serce całego ośrodka, ponieważ tutaj spotykają się kuracjusze. Woda ma stanowić podstawy leczenia trapiących ich bolączek. Inwestorzy w trakcie spektaklu zamieniają się w rekonwalescentów w podeszłym wieku, którzy pragną czegoś więcej niż uleczenia ich ciała — ukojenia ducha. Spektakl ukazuje sanatoryjnych bywalców z dystansem i humorem. Przedstawienie stanowi świetną propozycję, dla osób pragnących rozrywki, szukających spektaklu lekkiego i przyjemnego.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsc, równocześnie prosimy o dokonywanie wpłaty za bilety od 1 stycznia 2020r.

19.02.2020 / godzina: 19.00
Teatr  im. J. Słowackiego w Krakowie/ Małopolski Ogród Sztuki - Scena MOS

Cena biletu – 45 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 22 stycznia przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.
* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 16.30, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).
* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech