Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej, którego finał odbędzie się w dniach 15-16 listopada br. w Domu Kultury i Kinie „Kosmos”.

Konkurs przeprowadzany jest w szkołach i ośrodkach kultury na terenie powiatu dębickiego. W Konkursie uczestniczyć mogą następujące grupy wiekowe: uczniowie szkół podstawowych z klas IV - VI, uczniowie szkół podstawowych z klas VII i uczniowie gimnazjów, uczniowie szkół średnich oraz osoby dorosłe.

Karty zgłoszenia prosimy przesyłać do 6 listopada na adres: Dom Kultury i Kino „Kosmos”, 39-200 Dębica, ul. Lisa 3, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Regulamin i karta zgłoszenia