Zajęcia z Matyldą Baczyńską – aktorką teatru im. L. Solskiego w Tarnowie, praca nad improwizacją, budowaniem postaci, dykcją, emisją głosu, a także próby najbliższych programów artystycznych - to tylko niektóre elementy wyjazdowych warsztatów teatralnych dla grup Safo i T.Lab.

Wyjazdowe warsztaty teatralne to rzecz od dawna wyczekiwana przez młodzież uczęszczającą na zajęcia. W dniach 18-19 listopada udało się ziścić wszelkie plany i marzenia. Dzięki Stowarzyszeniu „Uwierz w Siebie” udało się pozyskać z Urzędu Miasta Dębica grant na realizację tego zadania. Młodzież wyjechała do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego „Rozdzielnia Wiatrów” w Głobikowej.

Warsztaty pozwoliły na wytężoną pracę, ale również integrację zespołu, do którego w tym roku dołączyło wiele nowych osób.

fot. Dominika Migoń