Laura Jedlińska z Zespołu Szkół w Pustkowie Osiedlu, Zuzanna Śliwa reprezentująca Vocal Studio, Weronika Chmura ze Szkoły Podstawowej w Woli Wielkiej, Natalia Ligęzka z Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy oraz zespół Słowo daję z Parafii pw. Wszystkich Świętych w Straszęcinie - to laureaci pierwszych miejsc Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, którego 8. edycja odbyła się w DKiK Kosmos.

 

Protokół 8. Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Dębica, 10.01.2018



Jury w składzie:
Jan Borek
Rafał Czernia
Bartłomiej Prucnal

po wysłuchaniu 27 propozycji konkursowych – 21 solistów i 6 zespołów postanowiło przyznać:

w kategorii solistów – klasy VII, gimnazja:

1 miejsce: Weronika Chmura – SP w Woli Wielkiej

2 miejsce: Aleksandra Malczyńska – Vocal Studio

3 miejsce: Dagmara Sikora – SP w Stobiernej, Magdalena Świerk – SP nr 3 w Dębicy

Wyróżnienie: Izabela Ciurkot – SP 3 w Dębicy, Wiktoria Rokosz – SP 3 w Dębicy, Sabina Plata


w kategorii zespołów wokalnych – klasy VII, gimnazja:

Nagroda dla Zespołu Wokalnego z ZS w Pustkowie-Osiedlu


w kategorii solistów – szkoły średnie:

1 miejsce: Natalia Ligęzka – ZS nr 2 w Dębicy

2 miejsce: Iga Misa – II LO w Dębicy

3 miejsce: Kinga Kochan – Schola Serduszka – Parafia NSPJ w Dębicy-Latoszynie

Wyróżnienie: Wiktoria Kosińska – ZSE w Dębicy


w kategorii zespołów wokalnych – szkoły średnie:

1 miejsce: Zespół „Słowo daję” - Parafia pw. Wszystkich Świętych w Straszęcinie

2 miejsce: Zespół działający przy II LO w Dębicy

3 miejsce: nie przyznano

Wyróżnienie: Zespół wokalno-instrumentalny „Giocoso” - LO w Pilźnie


 

 

Protokół 8. Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Dębica, 11.01.2018



Jury w składzie:
Piotr Madura
Zenon Piękoś
Stanisław Wiktor

po wysłuchaniu 37 propozycji konkursowych – 36 solistów i 1 zespołu postanowiło przyznać:

w kategorii solistów – klasy 0 - 3:

1 miejsce: Laura Jedlińska – ZS w Pustkowie Osiedlu

2 miejsce: Ewa Świerk – SP nr 2 w Dębicy, Zofia Gawle – SP nr 5 w Dębicy

3 miejsce: Emilia Śliwa – Schola Serduszka – Parafia NSPJ, Oliwier Stochel – MOK w Dębicy, Emilia Drąg – MOK w Dębicy

Wyróżnienie: Dawid Mroczka – SP nr 8 w Dębicy, Maja Kolenda – SP nr 3 w Dębicy, Natalia Kośniowska – SP nr 3 w Dębicy, Michał Zołotar – ZS w Pustkowie Osiedlu, Kamil Kiwak – SP nr 11 w Dębicy, Natalia Pepera-Podhorecka – Weldon Kids, Oliwier Skowron.


w kategorii solistów – klasy 4 – 6:

1 miejsce: Zuzanna Śliwa – Vocal Studio

2 miejsce: Julia Sikora – SP w Stobiernej, Agnieszka Batko – SP w Jodłowej

3 miejsce: Marta Kucmierz – SP nr 12 w Dębicy

Wyróżnienie: Weronika Głogowska – SP nr 12 w Dębicy, Antoni Wiktor – SP nr 11 w Dębicy, Marlena Bysiewicz – Vocal Studio


w kategorii zespołów wokalnych – szkoły podstawowe:

Wyróżnienie: Gabriela Niedzielska i Katarzyna Węgrzyn – ZS w Żyrakowie

 

Fundator nagród: Powiat Dębicki

Organizator i fundator nagród: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

 

GALERIA ZDJĘĆ
fot. Łukasz Pas