Z okazji święta zakochanych w Kinie Kosmos wyświetlać będziemy dwie polskie komedie romantyczne: "Podatek od miłości" oraz "Plan B". Walentynkowym seansom towarzyszyć będą pokazy firmy Bonne Sante, obejmujące bezpłatne konsultacje dietetyczne, analizę składu ciała i porady żywieniowe. Serdecznie zapraszamy.

 

 


realizacja: Kazimierz Kipa

 

 

PODATEK OD MIŁOŚCI

14
lutego

16:30

 

 

prod. Polska / 2018

komedia romantyczna

113 min

od lat: 15

 

Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

 

zakup / rezerwacja biletów

14.02
środa

16:30

bilety: 15 zł, 13 zł – ulg.


 

PLAN B

14
lutego

19:00

 

 

prod. Polska / 2018

dramat, komedia

85 min

od lat: 15

 

Film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

 

zakup / rezerwacja biletów

14.02
środa

19:00

bilety: 15 zł, 13 zł – ulg.