Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze serdecznie zapraszają do udziału w VI edycji Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”, którego finał odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku w Domu Kultury i Kinie „Kosmos”.

Tym razem prosimy o czerpanie z twórczości Janusza Radka; wspaniałego wokalisty, kompozytora, jak też wielokrotnie nagradzanego aktora. Janusz Radek udowodnił, że jest znakomitym interpretatorem piosenek Czesława Niemena, Ewy Demarczyk, czy poezji Haliny Poświatowskiej. Śpiewając znane utwory, nie powiela dotychczasowych interpretacji, ale wytwarza nowe sensy i znaczenia. Chcemy, by w tym roku właśnie Janusz Radek inspirował uczestników do muzycznych poszukiwań, pomagał im rozwijać pasje i talenty.

Do konkursu zapraszamy wokalistów, którzy ukończyli 13 rok życia. Zgłoszenia wraz z nagraniem jednej z dwóch piosenek przygotowanych do konkursu należy przesłać pocztą elektroniczną bądź tradycyjną do 6 kwietnia br.  Kwalifikację do udziału w Konkursie na postawie nadesłanych zgłoszeń dokona specjalna komisja powołana przez organizatora. Protokół komisji kwalifikacyjnej ukaże się na stronie internetowej www.mokdebica.pl najpóźniej 9 kwietnia br.

Konkurs wokalny jest też pretekstem do zorganizowania mistrzowskich warsztatów z Januszem Radkiem i pianistą Adamem Drzewieckim. Warsztaty dla chętnych osób z zakwalifikowanych uczestników, odbędą się dnia 20 kwietnia w godzinach dopołudniowych i popołudniowych.

Zgłoszenia mailowe i telefoniczne, jak również szczegółowe informacje:
Dominika Migoń
DKiK „Kosmos” MOK w Dębicy, ul. Lisa 3
Tel. 14 680 93 68, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
www.facebook.com/debicamok

 

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia