Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje regionalne XXVIII Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 25 kwietnia br. w Domu Kultury i Kinie „Kosmos”.

Konkurs jest imprezą otwartą, skierowaną do uczniów szkół podstawowych, a także zespołów recytatorskich i teatralnych działających przy placówkach i instytucjach kultury.

Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie czytelnie wypełnionych kart zgłoszeń w terminie do 18 kwietnia br. w Domu Kultury i Kinie „Kosmos”, ul. Lisa 3, 39-200 Dębica; bądź przesłaniem ich na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Laureaci eliminacji otrzymają nominacje do finału Dziecięcego Festiwalu Słowa i XXVIII Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w dniach 25 - 27 maja 2018 r. w Starachowickim Centrum Kultury.

Do pobrania:

Regulamin i karta zgłoszenia