„Jaskiniowcy” to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana, tajemnicza i z całą pewnością najśmieszniejsza superprodukcja teatralna  w 2018 roku. Najnowszy spektakl Teatru Rębacz, autorstwa i reżyserii Marka Rębacza - autora takich hitów jak „Atrakcyjny pozna panią”, „Dwie morgi utrapienia” oraz „Basia sama w domu”.

Ciepła, tropikalna, wyspa 150 tysięcy lat temu. Bajeczne krajobrazy niezmącone drapaczami chmur i antenami telefonii komórkowej. Świat dzikich zwierząt, czystej wody, pachnącego bujną roślinnością powietrza, wody o smaku wody. Ziemia bez cuchnących, asfaltowych, dróg, foliowych reklamówek, przetworzonej żywności, operacji plastycznych i Krzysztofa Ibisza. Raj. I nagle, bądź na drodze ewolucji (do wyboru), w tym idyllicznym świecie pojawia się człowiek...

Obsada: Andrzej Grabowski / Mirosław Zbrojewicz, Tomasz Ciachorowski / Dawid Czupryński. Lech Dyblik / Marek Rębacz, Sławomir Pacek, Marta Chodorowska / Aleksandra Nieśpielak, Katarzyna Grabowska / Dorota Szperlak.

Scenariusz i reżyseria: Marek Rębacz
Produkcja i organizacja spektaklu: Piotr Rębacz, Katarzyna Rębacz
Czas trwania spektaklu: 95 minut (dwa akty 45min+50min, plus przerwa 10-15min)

Zobacz więcej na Facebooku:

UWAGA! Spektakl dla widzów dorosłych.
Produkcja 100% polska.

15 października 2018