Pięć wyróżnień aktorskich oraz nagrodę za adaptację powieści przywiozły reprezentantki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy ze Środy Wielkopolskiej.

W dniach 23-25 listopada br. w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej odbył się 15. Konkurs Teatrów Amatorskich "Melpomena", podczas którego grupa T.Lab zaprezentowała spektakl "be.to.NOWA legENDa". Dziewczyny miały szansę zagrać swój spektakl dla festiwalowej publiczności pośród pozostałych 13. zespołów wybranych z 51 zgłoszeń.

Decyzją jury: Kinga Kania, Patrycja Serafin, Maria Socha, Aleksandra Występek oraz Natalia Zaręba otrzymały indywidualne wyróżnienia aktorskie, natomiast instruktor grupy - Dominika Migoń otrzymała nagrodę za adaptację powieści na materiał scenariuszowy.