31 stycznia w sali teatralnej DKiK "Kosmos" dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne świętowały Dzień Babci i Dziadzia. Zaprezentowały się dwie grupy - Dziecięcy Teatr Mini Mini Fantazja oraz Dziecięcy Teatr Mini Fantazja.

W wykonaniu najmłodszych artystów mogliśmy usłyszeć bajki Małgorzaty Strzałkowskiej - "Suchą szosą susza szła" oraz "Małgosia", piosenkę o talentach oraz o rodzinie, jak i wierszyki połączone z życzeniami dla zgromadzonych Babć i Dziadziów. Starsza grupa zaprezentowała spektakl zatytułowany "Encyklopedia Babć i Dziadziów", który powstał na podstawie książek Raquela Diaza Reguera: "Babcie od A do Z" oraz "Dziadkowie od A do Z". Na spotkaniu nie zabrakło serdecznych uśmiechów, gorących uścisków i gromkich braw. Wszystkim Babciom i Dziadziom życzymy samych wspaniałości i zapraszamy za rok na artystyczne niespodzianki.

fot. Łukasz Pas