Kolejny sukces monodramistki Alicji Wojnarowskiej ze spektaklem „Rzecz o Wojnie”. Tym razem otrzymała nagrodę Grand Prix XXIV Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2019”.

W teatrze „Maska” w Rzeszowie miał miejsce Finał XXIV Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2019”. W imprezie wzięło udział 111 wykonawców z dwunastu podkarpackich placówek. Prezentacje artystów oceniało jury w składzie: Krzysztof Dzikowski (satyryk, literat, poeta, scenarzysta filmowy), Joanna Krzyżanek (autorka bestsellerowych książek dla dzieci), Anna Czenczek (dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, międzynarodowy juror), Dorota Rząsa (dyrektor SP nr 16 w Rzeszowie, instruktor teatralny) oraz Robert Nowak (reżyser spektakli w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie). Nagroda główna przeglądu trafiła do rąk naszej monodramistki – Alicji Wojnarowskiej. Spektakl „Rzecz o Wojnie", z którym wystąpiła, dostarczył po raz kolejny wielu emocji i wzruszył jurorów oraz widzów do łez.

Serdecznie gratulujemy!