Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje regionalne XXVII Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 8 maja br. w Domu Kultury „Śnieżka”.

Konkurs jest imprezą otwartą, skierowaną do uczniów szkół podstawowych, a także zespołów recytatorskich i teatralnych działających przy placówkach i instytucjach kultury.

Warunkiem udziału w Konkursie jest złożenie czytelnie wypełnionych kart zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 28 kwietnia br. w Domu Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, tel./fax 14 670 31 67, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Laureaci eliminacji otrzymają nominacje do finału Dziecięcego Festiwalu Słowa i XXVII Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w dniach 26 - 28 maja 2017 r. w Starachowicach.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia