Reprezentantki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy: Kinga Kania oraz Agnieszka Górska wzięły udział w XIII  Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niewielkich w Lublinie w dniach 1-3 lipca 2017 roku.

W festiwalu zaprezentowało się 20 wykonawców (zarówno amatorów, jak i profesjonalnych aktorów, reżyserów) z różnych regionów polski, przedstawiających monodramy o różnej formie, dotykające głównie problemów współczesnej rzeczywistości.

Rada  Konsultantów w składzie: Mieczysław Wojtas, Urszula Brytan – Golejewska oraz Jan  Zdziarski postanowiła przyznać Kindze Kani wyróżnienie honorowe za przekonujące przedstawienie sytuacji społecznej „obcego” z perspektywy dziecka w spektaklu  „To, ja Kasia” w reżyserii Dominiki Migoń.

Fot. Fundacja Sztuki im. B. Schulza