Miejski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej zapraszają do uczestnictwa w 4. Konkursie Recytatorskim Polskiej Literatury Patriotycznej, który odbędzie się 29 października br. w Domu Kultury Śnieżka.

Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Patriotycznej jest imprezą otwartą, skierowaną do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych, a także - w tej samej grupie wiekowej - zespołów, recytatorskich oraz teatralnych działających przy placówkach i instytucjach kultury powiatu dębickiego.

Konkurs ma na celu podtrzymywanie wśród młodzieży postaw patriotycznych, przypomnienie historii Polski, ukazanie dążeń Polaków do niepodległości oraz popularyzacja polskiej poezji.

Warunkiem udziału w Konkursie jest złożenie czytelnie wypełnionych kart zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 22 października br. w Domu Kultury Śnieżka, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, lub przesłanie ich na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia