Marta Zalewska, popularna artystka młodego pokolenia, wystąpi 13 grudnia na scenie Domu Kultury Śnieżka. Supportować ją będzie pochodząca z Dębicy Karolina Chmiel. Obie wokalistki zaprezentują się w towarzystwie zespołów instrumentalnych.

Marta Zalewska jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec, jest laureatką międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów skrzypcowych oraz wokalnych. Współpracuje z artystami takimi jak Kayah, Grzech Piotrowski, Krystyna Prońko, Marcin Styczeń oraz zespołami muzyki dawnej Canor Anticus i Ars Nova.

Karolina Chmiel jest wokalistką i pedagogiem w Vocal Studio, laureatką wielu ogólnopolskich konkursów i przeglądów wokalnych. Ukończyła Natural Voice Perfection Institute oraz Uniwersytet Rzeszowski na Wydziale Muzyki, kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa.

13 grudnia 2019 | 19:00
Dom Kultury Śnieżka

Bilety: normalny 40 zł, ulgowy 30 zł będą do nabycia w DK Śnieżka.