Paweł Borek, Wiktoria Skowron, Aleksandra Występek, Dorota Bielatowicz i Bartosz Piechota otrzymali nominacje do finału wojewódzkiego Konkursu Poezji Religijnej, który odbędzie się 13 grudnia br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

28.11.2019 r.

Protokół

Jury w składzie:
Mariola Łabno-Flaumenhaft
Piotr Madura
Jan Borek

po wysłuchaniu 1 propozycji w turnieju poezji śpiewanej w kategorii uczniów szkół średnich postanowiło przyznać:

Wyróżnienie:
Katarzyna Kubicka - II  LO w Dębica

po wysłuchaniu 13 propozycji w turnieju recytatorskim w kategorii uczniów szkół średnich postanowiło przyznać:

I miejsce:
Paweł Borek - MOK w Dębicy

II miejsce:
Wiktoria Skowron - MOK w Dębicy
Aleksandra Występek - MOK w Dębicy

III miejsce:
Zuzanna Blicharz - MOK w Dębicy
Katarzyna Gajda - CKiB Gminy Dębica

Wyróżnienie:
Magdalena Mazur - CKiB Gminy Dębica
Anna Prucnal - I LO w Dębicy

po wysłuchaniu 3 propozycji w turnieju recytatorskim w kategorii osób dorosłych postanowiło przyznać:

2 równorzędne nagrody:
Dorota Bielatowicz
Bartosz Piechota

Wyróżnienie:
Katarzyna Pawełko - WTZ w Dębicy


29.11.2019 r.

Protokół

Jury w składzie:
Agnieszka Augustynowicz
Robert Chodur

Jan Borek

po wysłuchaniu 1 propozycji w turnieju poezji śpiewanej w kategorii uczniów szkół podstawowych postanowiło przyznać:

Wyróżnienie:
Daria Czaja - MOK w Dębicy

po wysłuchaniu 21 propozycji w turnieju recytatorskim w kategorii uczniów klas IV-VI postanowiło przyznać:

I miejsce:
Natalia Więch - CKiB Gminy Dębica
Karol Ziaja - MOK w Dębicy
Michał Zołotar - CKiB Gminy Dębica

II miejsce:
Lena Radomska
Antonina Zaworska

III miejsce:
Dawid Mroczka - SP nr 8 w Dębicy

Wyróżnienie:
Milena Górka - SP nr 1 w Jodłowej
Karol Jaźwiński - SP nr 12 w Dębicy
Antoni Moskal - MOK w Dębicy
Karol Olechowski - ZS w Pustyni
Emilia Strzok

po wysłuchaniu 15 propozycji w turnieju recytatorskim w kategorii uczniów klas VII-VIII postanowiło przyznać:

I miejsce:
Aleksandra Świder - CKiB Gminy Dębica

II miejsce:
Zuzanna Borowiec - MOK w Dębicy
Julia Sikora - MOK w Dębicy

III miejsce:
Zuzanna Czerniak - SP w Korzeniowie
Dominik Osika - SP nr 8 w Dębicy

Wyróżnienie:
Gabriela Pomirowska
Kinga Strączek - SP w Korzeniowie

GALERIA ZDJĘĆ
fot. Łukasz Pas