Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Dębickie kino wznowiło działalność w Domu Kultury "Śnieżka" przy ul Bojanowskiego 18. Oficjalnego otwarcia dokonali burmistrz miasta Mariusz Szewczyk wraz z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury Janem Borkiem. Zaproszeni goście obejrzeli film dokumentalny "Wojtyła. Śledztwo" w reżyserii José Marí Zavala, wpisujący się w obchody setnej rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II.

Mamy nadzieję, że widzowie docenią komfortowe warunki sali widowiskowo-kinowej naszej placówki, oddanej przed rokiem do użytku po gruntownym remoncie. To nie tylko wygodne fotele i klimatyzacja, ale przede wszystkim świetna jakość dźwięku oraz cyfrowy obraz 3D i 4K.

Już dziś zapraszamy na kolejne projekcje filmowe. Szczegółowy repertuar można znaleźć tutaj.

realizacja: Kazimierz Kipa

fot. Łukasz Pas