Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Kinga Kania - laureatka eliminacji wojewódzkich 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego miała przyjemność wziąć udział w finale tegoż konkursu, który odbył się w Ostrołęckim Centrum Kultury w dniach 9-11 października br.

Nasza recytatorka zaprezentowała wiersz Anny Świrszczyńskiej oraz fragment powieści "Ostatnie rozdanie" Wiesława Myśliwskiego pośród 52 recytatorów z całego kraju. Wzięła także udział w interesujących wykładach na temat poezji oraz sztuki żywego słowa. Było to bardzo cenne doświadczenie. Za możliwość udziału w konkursie i wsparcie finansowe pięknie dziękujemy Fundacji Śnieżki "Twoja Szansa".