W ramach projektu Teatr Polska i wizyty Teatru Nowego z Zabrza w Dębicy zapraszamy chętnych do udziału w poprzedzających spektakl warsztatach. Będzie to aktywne dwugodzinne spotkanie przeznaczone dla grupy 20 osobowej, powyżej 16 roku życia.

W ramach spotkania odbędzie się dyskusja związana z doświadczeniami emigracyjnymi, poczuciem patriotyzmu, polskością. Poruszona zostanie kwestia wizerunku Polaków za granicami naszego kraju, ich zachowania, zwyczajów. A wszystko to ubogacone zostanie ciekawymi aktywnościami, opartymi między innymi o etiudy teatralne.

Uczestnicy warsztatów, których rozpoczęcie zaplanowane jest na godz.17.30, proszeni są o zabranie ze sobą przedmiotów z podróży, pamiątek, symboli swoich emigracyjnych wspomnień.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o dokonanie zapisu drogą mailową, bądź telefoniczną:
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 14 670 31 67

Po spektaklu, który odbędzie się w najbliższą niedzielą - 23 sierpnia, w parku przy Domu Kultury Śnieżka, o godz.20.00, wszystkich uczestników warsztatów zapraszamy na spotkanie z twórcami.