Spektaklem „Żona do adopcji”, wystawionym na deskach Domu Kultury „Śnieżka”, zainaugurowaliśmy kulturalne zakończenie roku w naszym mieście.

W tej szalonej komedii omyłek, wyreżyserowanej przez Jakuba Ehrlicha, wystąpili Patrycja Szczepanowska, Marek Pituch i Jakub Wons z katowickiego Teatru Old Timers Garage. Lekka i zabawna sztuka znalazła uznanie w oczach dębickiej publiczności, szczelnie wypełniającej salę widowiskową „Śnieżki”, która dziękowała artystom gromkimi brawami. Na zakończenie teatralnego wieczoru wszyscy goście wznieśli toast za pomyślność w Nowym Roku.

Na Rynku zaś czekał już elektryzujący duet Latino Lovers oraz znany dębickiej publiczności DJ Maciej Duda, zachęcający wszystkich do wspólnej zabawy. Nim powitano Nowy Rok salwami sztucznych ogni, władze miasta złożyły licznie zgromadzonym mieszkańcom noworoczne życzenia.

fot. Dawid Pikor