Miejski Ośrodek Kultury zaprasza solistów i zespoły wokalno-instrumentalne do udziału w kolejnej edycji Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w dniach 23-24 stycznia w Domu Kultury „Mors”.

Przegląd ma na celu ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania, śpiewu zespołowego, poznawanie nieznanych i zapomnianych polskich kolęd oraz pastorałek, a także prezentację efektów pracy młodych wykonawców i ich nauczycieli.

Każda szkoła, ośrodki kultury, parafie, świetlice z powiatu dębickiego mogą zgłosić po 3 uczestników w każdej kategorii wiekowej. Organizatorzy dopuszczają też zgłoszenia indywidualne - uczestnik wypełnia kartę bez danych instytucji delegującej.

Zgłoszenia  należy nadesłać na adres: Dom Kultury i Kino „Kosmos”, 39-200 Dębica, ul. Lisa 3, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15.01.2019 r. W celu zminimalizowania problemów technicznych prosimy o dołączenie do kart zgłoszeń podkładów muzycznych w formie plików mp3.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia