Agencja Adria-Art zaprasza do Domu Kultury Mors na spektakl „Pikantni”, komedię obyczajową Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Reżyseria: Tomasz Gawron

Obsada:
Doris – Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Alex – Michał Ziembicki

26 stycznia 2020 | 16:00 i 19:00
Dom Kultury Mors

Bilety: 110 zł – do nabycia w DK Mors oraz na: http://bit.ly/Pikantni_Debica.
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676.