Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Decyzją organizatora - Teatru Muzycznego Arte Creatura, operetka „Księżniczka czardasza” została przeniesiona na 22 listopada br. Zakupione bilety zachowują ważność.

Na scenie wystąpią wspaniali soliści międzynarodowych scen operowych z towarzyszeniem znakomitej Orkiestry Teatru Muzycznego Arte Creatura. Wprawiają w zachwyt, urzekają wspaniałymi głosami, wzruszają i bawią do łez, olśniewają kunsztem i wirtuozerią.Na scenie zobaczymy laureatów międzynarodowych konkursów wokalnych i prawdziwych wirtuozów swoich instrumentów występujących u boku znakomitych dyrygentów. Każdy spektakl kończy się owacjami na stojąco i na długo zapada w pamięć widzów. Księżniczka Czardasza E.Kalmana operetka w III aktach.Ten spektakl trzeba zobaczyć na żywo,tego jeszcze nie było.

22 listopada 2020 | 18:00
Dom Kultury Mors

Bilety: 90 zł do nabycia w DK Mors oraz na www.kupbilecik.pl.