Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Firma Jazzboy zaprasza 14 marca br. do Domu Kultury "Mors" na dwa koncerty Korteza przeniesione z listopada ubiegłego roku. Koncerty odbędą się w obowiązującym reżimie sanitarnym, z wypełnieniem 50% publiczności, zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zakazem spożywania jedzenia i picia.

W ostatnim czasie sporym przeobrażeniom uległ zespół towarzyszący, który zmniejszył się do kwartetu. Na scenie zobaczymy muzyków w składzie:

Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe;
Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki;
Robert Szymański - perkusja, chórki;
Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza złożą się także rzadziej wykonywane utwory jak: “Co myślisz?”, “ Czy to już jest dno?”, “Wiem, że mnie podglądasz”, “Wracaj do domu”, “Dlaczego z Tobą jestem?”, “Boję się”, “Mój dom” i inne.

Całość będzie miała lekko pulsujący charakter, do czego w ostatnich latach Kortez zdążył nas już przyzwyczaić.

14 marca 2021 | 18:00, 21:00
Dom Kultury Mors

Bilety w cenie 159 zł do nabycia na www.biletyna.pl.