Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza dzieci na w podróż do Nibylandii z Piotrusiem Panem i premierę online spektaklu w reżyserii Konrada Dworakowskiego. Przedstawienie będzie można zobaczyć już dziś - 15 stycznia, od godz.12.00, na stronie instytut-teatralny.pl, serwisie GoOut.net oraz na kanałach w mediach społecznościowych - Facebook i YouTube.

Cyrkowy spektakl „Piotruś Pan” zarejestrowano w namiocie cyrkowym wraz z odbywającym się po nim koncertem we wrześniu 2019 roku. Wyprodukowany został we współpracy z Teatrem Pinokio w Łodzi w ramach programu Lato w teatrze IT.

"Piotruś Pan"

tłumaczenie: Maciej Słomczyński
adaptacja: Martyna Lechman
reżyseria, teksty piosenek: Konrad Dworakowski