Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Stowarzyszenie Ludzi Twórczych w Brzozowie zaprasza do udziału w konkursie "Igłą i nitką - elementy sztuki ludowej w ubiorze", przeznaczonego dla młodzieży szkół średnich oraz osób dorosłych z Podkarpacia.

Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie uszyć dowolną kreację z wykorzystaniem regionalnego wzornictwa, lub samodzielnie uszyć kreację, w której elementami zdobniczymi będą dowolne koronki lub hafty. Pracę należy dostarczyć do organizatora do 15 września wraz z formularzem zgłoszeniowym (drogą pocztową lub osobiście na adres Stowarzyszenie Ludzi Twórczych ul. Pocztowa 8, 36-200 Brzozów, tel. 794 681 461). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 października br.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „EtnoPolska 2021”.

Więcej informacji, regulamin:
www.slt-brzozow.pl