Kabaret Hrabi

Data publikacji: 25.01.2023 r.

Agencja Artystyczna Kereza zaprasza 21 kwietnia do Domu Kultury Mors na występ kabaretu Hrabi.

Najnowszy program kabaretu Hrabi, który nawet dla jego twórców jest jeszcze wielką tajemnicą. Uchylmy jednak chociaż jej rąbka… Albo może urąbmy jej uchyłki…

O czym będzie? O najważniejszych istotach na Ziemi - dzieciach. Dlaczego? Bo nie ma lepszych pociech, niż nasi milusińscy. Jaki bez nich byłby świat? Bez nich świat byłby pusty i pozbawiony sensu. Pociechy to spektakl dla dorosłych i młodzieży (powiedzmy, że od 12 lat), w którym kabaret Hrabi opowie także o rodzicach, opiekunach i nauczycielach owych pociech. Bywa przecież niejednokrotnie, że potrzebują oni porad i wsparcia, gdy pociechy robią hałas, albo wpadają w tarapaty.

Wykonawcy:
Joanna Kołaczkowska