Koncert Charytatywny dla Błażeja

Data publikacji: 14.02.2023 r.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Karnawałowy Koncert Charytatywny na rzecz Błażeja, zmagającego się z nowotworem mózgu.

Koncert odbędzie się w piątek 17 lutego 2023 r. o godzinie 18.00 w Domu Kultury Mors. Wstęp wolny.,

Wystąpią: Bohema Trio, Iskierczanie, Zespół Szkoły Muzycznej Yamaha w Dębicy oraz uczniowie i absolwenci PSP nr 3 w Dębicy

W programie będzie można usłyszeć m.in. utwory muzyki klasycznej, popularnej i filmowej.

Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu, aby wesprzeć leczenie i rehabilitację Błażeja, ucznia PSP nr 3. Możemy pomóc chłopcu w różnej formie. Wszystkie możliwości znajdują się na stronie Fundacji "avalon, której Błażej jest beneficjentem: fundacjaavalon.pl.

Impreza towarzysząca: "Wycieczka Biegowa Przebierańców" – "Biegamy – Pomagamy!" zorganizowana przez Jolantę Morawczyńską z młodzieżą II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy.