Logotyp - MOK Dębica

Malowane tradycją

Data publikacji: 28.04.2026 r.

W Galerii Sztuki MOK została otwarta wystawa "Malowane tradycją" autorstwa Agnieszki Daneckiej, Magdaleny Jankisz, Renaty Masłyk i Elżbiety Salamon.

Wernisaż uświetnił koncert autorskich melodii ludowych Podkarpacia w nowoczesnych interpretacjach jazzowych, w wykonaniu Anny Salamon, Marcina Jadacha i Piotra Pociaska.

Prace można oglądać do 16 maja w godzinach: poniedziałek-piątek: 09.00-17.00, sobota: 10.00-14.00.

fot. Pamela Mączyńska, Ryszard Kucab

Zobacz galerię zdjęć

Wspierają nas

  • Magnezyty
  • MPEC
  • Śnieżka
  • ZM
  • Starostwo
  • Wodociagi
  • Magnezyty
  • MPEC
  • Śnieżka
  • ZM
  • Starostwo
  • Wodociagi
  • Magnezyty
  • MPEC
  • Śnieżka
  • ZM
  • Starostwo
  • Wodociagi