Sukcesy naszych wokalistek

01.02.2024 r.

26 stycznia w Domu Kultury "Sokół" w Strzyżowie miał miejsce finał I Podkarpackiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Koncert karnawałowy inaugurujący Rok Braci Lipieniów

01.02.2024 r.

10 lutego br. na deskach DK Mors wystąpi Narodowy Zespół Pieśni i Tańca Huculija z Iwano-Frankowska. Karnawałowy koncert zainauguruje Rok Braci

Repertuar kina - luty

26.01.2024 r.

Zapraszamy na lutowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

Koncert "Wspomnień Czar" odwołany

25.01.2024 r.

Agencja UniwersalArt odwołała zaplanowany na 4 marca w Domu Kultury "Śnieżka" koncert operetkowy "Wspomnień Czar".

Dla Babci i Dziadka

25.01.2024 r.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka na scenie Domu Kultury "Mors" zaprezentowały się grupy artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury.

Nie żyje Rafał Czernia

24.01.2024 r.

Z wielkim smutkiem i głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi i współpracownika Rafała Czerni.

Nasze placówki