Wieczór z kolędami

09.01.2024 r.

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu dzieci i młodzieży zabrzmiały podczas niedzielnego koncertu galowego w Domu Kultury "Mors".

Spektakl "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce" odwołany

08.01.2024 r.

Agencja AR&POL odwołała spektakl "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce" zaplanowany na 27 stycznia br.

Noworoczny koncert Miejskiej Orkiestry Dętej

05.01.2024 r.

20 stycznia zapraszamy do Domu Kultury „Mors” na noworoczny koncert Miejskiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Marka Rudy

Wystawa: Agnieszka Chrzanowska-Małys

05.01.2024 r.

Galeria Sztuki zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa i tkaniny artystycznej Agnieszki Chrzanowskiej-Małys.

Sylwesterowy Amerykański Sen

02.01.2024 r.

Ostatni wieczór ubiegłego roku spędziliśmy wspólnie w murach Domu Kultury "Mors" przy rytmach najpiękniejszych piosenek i motywów z amerykańskich

Galowy Koncert Kolęd i Pastorałek

21.12.2023 r.

Na doroczny Galowy Koncert Kolęd i Pastorałek zapraszamy 7 stycznia do Domu Kultury "Mors".

Nasze placówki