Sylwesterowy Amerykański Sen

02.01.2024 r.

Ostatni wieczór ubiegłego roku spędziliśmy wspólnie w murach Domu Kultury "Mors" przy rytmach najpiękniejszych piosenek i motywów z amerykańskich

Galowy Koncert Kolęd i Pastorałek

21.12.2023 r.

Na doroczny Galowy Koncert Kolęd i Pastorałek zapraszamy 7 stycznia do Domu Kultury "Mors".

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

21.12.2023 r.

Na niezwykły czas Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju i radości

Dwa dni kolędowania

21.12.2023 r.

Niemal osiemdziesięciu wykonawców zaprezentowało się na scenie Domu Kultury "Śnieżka" podczas XIV Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

Alicja Majewska

20.12.2023 r.

Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet wystąpią na scenie Domu Kultury "Mors" 27 marca.

Księżniczka czardasza

20.12.2023 r.

Arte Creatura Teatr Muzyczny zaprasza 23 lutego do Domu Kultury "Mors" na hit operetkowy "Księżniczka czardasza" E. Kálmána.

Nasze placówki