Grafika, fotografia i multimedia w Galerii Sztuki

14.12.2023 r.

W ubiegły piatek w Galerii Sztuki MOK zostały otwarte wystawy Andrzeja Rułki i Tomáša Agata Błońskiego.

Amelka zaprezentowała się w finale!

13.12.2023 r.

8 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie miał miejsce finał Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci Uśmiechnięte wiersze, wesołe piosenki

Marcelek z III nagrodą!

13.12.2023 r.

7 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie miał miejsce finał Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci Uśmiechnięte wiersze, wesołe piosenki

Nasze monodramistki znów nagrodzone!

13.12.2023 r.

W dniach 7-9 grudnia w Suwalskim Ośrodku Kultury miały miejsce Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza".

Mikołaj odwiedził Igloopolan

13.12.2023 r.

Już za nami przemiłe, pełne zaskoczenia i radości spotkanie ze Świętym Mikołajem dzięki firmie Kaufland!

Gala Retrospektywy Festiwalu Filmowego w Dębicy

08.12.2023 r.

Warsztaty filmowe dla młodzieży, pokazy filmów dokumentalnych, wręczanie honorowych wyróżnień oraz widowisko artystyczne.

Nasze placówki