T.Lab z Grand Prix i reżyserskim wyróżnieniem

Data publikacji: 19.09.2022 r.

Grupa T.Lab zdobyła Grand Prix na VII Międzypokoleniowych Spotkaniach Teatralnych, które odbyły się w dniach 16-18 września 2022 roku w Stalowej Woli.

"Przedstawienie z Dębicy to nie tylko manifest grupy teatralnej, ironiczna dziewczyńska szarża po polskiej prowincji, społeczeństwie, jego obyczajach. To także zapis lęków i marzeń pokolenia, próba wyartykułowania kilku najważniejszych pytań dotyczących wolności, tożsamości, związków i relacji, miłości i odpowiedzialności, na które współczesne kobiety i mężczyźni muszą sobie odpowiedzieć."

Ponadto Dominika Migoń-Madura otrzymała indywidualne wyróżnienie za reżyserię i scenariusz. W jury zasiadali:  Łukasz Drewniak, Monika Janik-Hussakowska, Beata Paluch. Gratulujemy serdecznie grupie w składzie: Natalia Bielańska, Julia Bielawa, Sara Chwastek, Agnieszka Górska, Kinga Kania, Bartosz Piechota, Patrycja Serafin, Rafał Serafin, Maria Socha, Wiktoria Skowron i Aleksandra Występek.