Wystawy: Asocjacja i Tajemnice widzenia

Data publikacji: 15.11.2022 r.

Galeria Sztuki MOK oraz autorki zapraszają na otwarcie wystaw: "Asocjacja" i "Tajemnice widzenia". Wernisaż odbędzie się 18 listopada o godz. 18.00.

ASOCJACJA

Barbara Bodio
Urodzona 9 października 1998 r. Absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych w Rzeszowie, dyplom licencjata uzyskała w Pracowni Rysunku dr hab. Renaty Szyszlak, prof. UR oraz dr Kamili Bednarskiej, dyplom magistra w pracowni Druku Płaskiego i Litografii dr Kamili Bednarskiej oraz w pracowni Multimediów dr Krzysztofa Pisarka. Dwukrotna stypendystka Rektora UR.

Aneta Mierzwa
Urodzona w 2000 roku w Rzeszowie. Studentka Sztuk Wizualnych I stopnia na specjalizacji Rysunek i Malarstwo, oraz Grafiki w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Jadwiga Napiórkowska
Urodzona w 2000 roku w Krakowie. Studentka Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunkach Sztuki Wizualne i Grafika. Dyplom licencjacki uzyskała w 2022 roku w Pracowni Rysunku dr hab. Renaty Szyszlak, prof. UR oraz dr Kamili Bednarskiej.

TAJEMNICA WIDZENIA

Natalia Guz
Urodzona 24 września 2000 roku w Rzeszowie. Ukończyła Liceum Plastyczne w Rzeszowie na kierunku Aranżacja Wnętrz. Obecnie kontynuuje kształcenie na Uniwersytecie Rzeszowskim na trzecim roku na wydziale malarstwa.

Magdalena Jankisz
Absolwentka kierunku Sztuki Wizualne w Instytucie Sztuk Pięknych Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego - specjalność  Malarstwo i Rysunek.

Bożena Kot
Urodzona w 1978 r. Artystka, grafik komputerowy, a od kilku lat pasjonatka malarstwa. Tegoroczna absolwentka kierunku Sztuki Wizualne w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Paulina Kula
Urodzona w 1995 r. w Rzeszowie, gdzie mieszka i tworzy. W 2015 r. ukończyła Liceum Plastyczne. Magisterski dyplom artystyczny obroniła w pracowni rysunku pod kierunkiem dr hab. Marleny Makiel-Hędrzak, prof.UR i dr hab. Renaty Szyszlak, prof. UR. Brała udział w kilku wystawach zbiorowych.

Renata Masłyk
Urodzona w Rzeszowie, w roku 1982. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Informatyka. W 2022 roku ukończyła Uniwersytet Rzeszowski na kierunku Malarstwo, dyplom z wyróżnieniem w pracowni Malarstwa Monumentalnego prof. zw. Tadeusza Boruty.

Gabriela Rytarowska
Studentka na kierunku Sztuki wizualne w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Agata Sarna
Absolwentka kierunku Sztuki wizualne Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom magisterski realizowała w pracowni malarstwa pod kierunkiem prof. Tadeusza Boruty, dra hab. prof. UR Jarosława Sankowskiego i dra Łukasza Gila.

Elżbieta Wilczyńska
Urodzona w Kolbuszowej w 1997 roku. Jest absolwentką Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego, na kierunku Sztuki Wizualne, ze specjalizacją rysunek i malarstwo. Ukończyła dyplom w 2022 roku w pracowni rysunku dr hab. Renaty Szyszlak i dr Kamili Bednarskiej.