XIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

Data publikacji: 16.11.2022 r.

XIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek odbędzie się w dniach 4-5 stycznia 2023 r. w Domu Kultury Śnieżka.

Konkurs ma na celu ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania, śpiewu zespołowego, poznawanie nieznanych i zapomnianych polskich kolęd oraz pastorałek, a także prezentację efektów pracy młodych wykonawców i ich nauczycieli.

Do udziału zapraszamy solistów oraz zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne z powiatu dębickiego.

Zgłoszenia należy nadesłać pocztą tradycyjną na adres: Dom Kultury „Śnieżka”, 39-200 Dębica, ul. Bojanowskiego 18, lub pocztą elektroniczną: konkursy@mokdebica.pl do dnia 16.12.2022 r. W celu zminimalizowania problemów technicznych prosimy o dołączenie do kart zgłoszeń podkładów muzycznych w formie plików mp3.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z RODO.